Księgowa/Księgowy

Oferta pracy od Workhouse4you
  • Tomaszów Mazowiecki, łódzkie
Dla naszego Klienta, niekwestionowanego lidera w swoim sektorze oraz cenionego Pracodawcy poszukujemy kandydatów na stanowisko:
KSIĘGOWA/KSIĘGOWY

Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki, woj. łódzkie

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę podpisaną bezpośrednio z naszym Kontrahentem,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w elastycznych godzinach 07:00/09:00-15:00/17:00
  • ambitne wyzwania i możliwość rozwoju zawodowego,
  • kartę Multisport,
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w młodym i przyjaznym zespole,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Zadania:

  • sporządzanie sprawozdań finansowych według określonych standardów,
  • kontrolowanie dokumentów pod względem formalnym oraz rachunkowym,
  • nadzór nad planowaniem płatności spółki, wykonywanie przelewów oraz tworzenie harmonogramów spłat,
  • przygotowywanie raportów na potrzeby zarządu, banków oraz instytucji zewnętrznych spółki.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość regulacji prawnych podatkowych i ustawy o rachunkowości,
  • doświadczenie na stanowisku księgowym min. 2 lata,
  • wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego i strategicznego myślenia,
  • komunikatywność, otwartość i umiejętność pracy w zespole,
  • sumienność, terminowość oraz bardzo dobra organizacja pracy
  • dodatkowym atutem będzie znajomość programu symfonia sage finanse i księgowość

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie swojego CV poprzez formularz aplikacyjny lub kontakt pod numerem 574575404.

Zgodnie z obowiązującym prawem Workhouse4you Sp. z o.o. nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Bardzo prosimy o dopisanie poniższej klauzuli do CV: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Workhouse4you Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Obrońców Wybrzeża 4d/16, 80-398 Gdańsk. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres: office(malpa)workhouse4you.pl"

Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W przypadku braku zgody, zgłoszenie rekrutacyjne nie zostanie uwzględnione w procesie rekrutacji.

Workhouse4you(c.23651)