Osoba do Sprzątania

Oferta pracy od Workhouse4you
  • Gdynia, pomorskie
Dla naszego Klienta, niekwestionowanego lidera w swoim sektorze oraz cenionego Pracodawcy poszukujemy kandydatów na stanowisko:
OSOBA DO SPRZĄTANIA

Lokalizacja: Gdynia, woj. pomorskie
Stawka: 19,85zł/h brutto

Oferujemy:

  • współpracę w systemie II zmianowym: od poniedziałku do piątku 13:00-20:00 + soboty 12:00-17:00; od poniedziałku do piątku 12:00-20:00,
  • zatrudnienie w ramach umowy zlecenie,
  • stawkę podstawową wynoszącą 19,85zł/h brutto,
  • profesjonalne wdrożenie oraz wsparcie w procesie adaptacji.

Zadania:

  • bieżące utrzymanie czystości na terenie sklepu,
  • dbanie o czystość zaplecza socjalno-biurowego,
  • utrzymywanie i przestrzeganie norm higieny i bezpieczeństwa.

Wymagania:

  • orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • zaangażowanie oraz punktualność.

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie swojego CV poprzez formularz aplikacyjny lub kontakt pod numerem 574575588.

Zgodnie z obowiązującym prawem Workhouse4you Sp. z o.o. nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Bardzo prosimy o dopisanie poniższej klauzuli do CV: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Workhouse4you Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Obrońców Wybrzeża 4d/16, 80-398 Gdańsk. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres: office(malpa)workhouse4you.pl"

Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W przypadku braku zgody, zgłoszenie rekrutacyjne nie zostanie uwzględnione w procesie rekrutacji.

Workhouse4you(c.23651)