Mechanik Maszyn i Urządzeń Produkcyjnych

Oferta pracy od Workhouse4you
  • Buk, wielkopolskie
Dla naszego Klienta, niekwestionowanego lidera w swoim sektorze oraz cenionego Pracodawcy poszukujemy kandydatów na stanowisko:
MECHANIK MASZYN I URZĄDZEŃ PRODUKCYJNYCH

Lokalizacja: Niepruszewo, gm. Buk, woj. wielkopolskie

Oferujemy:

  • godziny współpracy do wyboru:
    *5 dni w tygodniu
    06:00-14.00, 14.00-22.00 (czasem weekendy)
    *4 dni w tygodniu 06.00-18.00, 18.00-06.00,
  • zatrudnienie w ramach umowy zlecenie,
  • wynagrodzenie 30-32zł/h brutto (w zależności od doświadczenia),
  • merytoryczne wsparcie w procesie adaptacji,
  • współpracę z firma będącą liderem na polskim rynku.

Zadania:

  • realizacja planów przeglądów, konserwacji i napraw maszyn i urządzeń w tym środków transportu wewnętrznego oraz prowadzenie związanej z tym dokumentacji,
  • techniczne zabezpieczenie i przygotowanie produkcji oraz czuwanie nad gotowością techniczną podległych maszyn, urządzeń oraz utrzymanie ciągłości ruchu,
  • czuwanie nad stanem instalacji,
  • utrzymywanie w ciągłej gotowości agregatu prądotwórczego w tym niezbędnego zapasu paliwa,
  • zabezpieczenie dostaw i kontrola zużycia nośników energii, gazów technicznych,
  • bieżącą naprawę uszkodzeń mechanicznych (bramy, drzwi, ściany, konstrukcje, maszyny i urządzenia).

Wymagania:

  • uprawnienia do zajmowania się i eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci,
  • wiedza z zakresu eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci z zakresu mechaniki, elektryki, pneumatyki oraz hydrauliki,
  • umiejętność posługiwania się urządzeniami warsztatowymi (wiertarka stołowa, szlifierka, piła taśmowa, tokarka, spawarka TIG),
  • umiejętność czytania rysunków technicznych,
  • zdolność określania przyczyn awarii i ich usuwanie.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie swojego CV poprzez formularz aplikacyjny lub kontakt pod numerem 574575487.

Zgodnie z obowiązującym prawem Workhouse4you Sp. z o.o. nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Bardzo prosimy o dopisanie poniższej klauzuli do CV: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Workhouse4you Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Obrońców Wybrzeża 4d/16, 80-398 Gdańsk. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres: office(at)workhouse4you.pl"

Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W przypadku braku zgody, zgłoszenie rekrutacyjne nie zostanie uwzględnione w procesie rekrutacji. Workhouse4you(c.23651)