Operator Maszyn CNC

Oferta pracy od Workhouse4you
  • Wołomin, mazowieckie

Dla naszego Klienta, niekwestionowanego lidera w swoim sektorze oraz cenionego Pracodawcy poszukujemy kandydatów na stanowisko:
OPERATOR MASZYN CNC

Lokalizacja: Słupno, gm. Radzymin, woj. mazowieckie
Wymiar pracy: Pełen Etat

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio przez naszego Kontrahenta,
  • wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia
  • bonusy produkcyjne oraz świąteczne,
  • współpracę w systemie 3 zmianowym: 06:00-14:00; 14:00-22:00 oraz 22:00-06:00 od poniedziałku do piątku,
  • pełne szkolenie stanowiskowe,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Zadania:

  • obsługa maszyn CNC (tokarki, szlifierki, frezarki) w tym: rozwiązywanie problemów związanych z ich pracą, zgłaszanie usterek,
  • kontrola jakości wytworzonych produktów (pomiary, sprawdziany, kontrola wzrokowa),
  • konserwacja oraz utrzymanie w dobrym stanie maszyn i urządzeń oraz miejsca pracy,
  • prowadzenie dokumentacji produkcyjnej.

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie o profilu technicznym lub absolwenci tych szkół,
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku Operatora Maszyn CNC,
  • umiejętność czytania i pracy z rysunkami technicznymi i dokumentacją techniczną,
  • znajomość przyrządów i metod pomiarowych,
  • umiejętność pracy zespołowej, dokładność i zaangażowanie,
  • pozytywne nastawienie, rzetelność i chęci do pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV poprzez formularz aplikacyjny lub kontakt pod numerem 574575404.

Zgodnie z obowiązującym prawem Workhouse4you Sp. z o.o. nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Bardzo prosimy o dopisanie poniższej klauzuli do CV: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Workhouse4you Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Obrońców Wybrzeża 4d/16, 80-398 Gdańsk. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres: office(at)workhouse4you.pl"

Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W przypadku braku zgody, zgłoszenie rekrutacyjne nie zostanie uwzględnione w procesie rekrutacji. Workhouse4you(c.23651)