Magazynier

Oferta pracy od Workhouse4you
  • Opalenica, wielkopolskie

Dla naszego Klienta, niekwestionowanego lidera w swoim sektorze oraz cenionego Pracodawcy poszukujemy kandydatów na stanowisko:
MAGAZYNIER

Lokalizacja: Niepruszewo, gm. Buk, woj. wielkopolskie

MOŻLIWOŚĆ BEZPŁATNEGO TRANSPORTU DO PRACY Z OPALENICY PRZEZ BUK ORAZ DOBIEŻYN !!

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę podpisanej bezpośrednio z naszym Kontrahentem,
  • współpracę w godzinach 06:00-18:00; 18:00-06:00
  • pracę 4/3 dni w tygodniu w tym weekendy (Grafik ustalany na miesiąc z góry),
  • wynagrodzenie składające się z podstawy 3 900zł/mc brutto + premia,
  • system premiowy (dodatkowo do 10% premii regulaminowej po wypracowaniu wskaźników przez dział produkcji),
  • atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych (karta Multisport, dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne, ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków, karty przedpłacone na Boże Narodzenie i Wielkanoc),
  • merytoryczne wsparcie w procesie adaptacji,
  • przyjazną atmosferę pracy.

Zadania:

  • pobieranie surowca magazynu zgodnie z recepturami produkcyjnymi,
  • prace przy stole inspekcyjnym: ocena wizualne jakości surowca, obróbka wstępna,
  • zasilenie linii produkcyjnych w surowce,
  • pakowanie towaru do opakowań zbiorczych i ustawianie na paletach,
  • kontrola szczelności oraz jakości zgrzewu opakowania jednostkowego,
  • nadzorowanie procesu kompletacji

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • badania sanitarno-epidemiologiczne - WARUNEK KONIECZNY!
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki,
  • dobra organizacja pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie swojego CV poprzez formularz aplikacyjny lub kontakt pod numerem 574575487.

Zgodnie z obowiązującym prawem Workhouse4you Sp. z o.o. nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Bardzo prosimy o dopisanie poniższej klauzuli do CV: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Workhouse4you Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Obrońców Wybrzeża 4d/16, 80-398 Gdańsk. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres: office(at)workhouse4you.pl"

Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W przypadku braku zgody, zgłoszenie rekrutacyjne nie zostanie uwzględnione w procesie rekrutacji. Workhouse4you(c.23651)